Speedy Soft Digistudio 9.9.3.201 » ExSite PREMIUM
Speedy Soft Digistudio 9.9.3.201
Speedy Soft Digistudio 9.9.3.201
Speedy Soft Digistudio 9.9.3.201 | 6.2 Mb

Aparatu cyfrowego, prawdopodobnie, może utworzyć również krótki film. W animalscene, wodospadzie, Przyjazd pociągu, muzyczna scena może bringnot tylko życie w statycznym pokaz slajdów, ale i oryginalny dźwięk


Evenvideos na DVD można odtwarzać w określonych warunkach do staticpicture tle. Szczególnie wysoka jakość obrazu zapewniają wspomnianej już wektorowej animacji. Oni dostosowują się do rozdzielczości ekranu i może produkować w pełnym ekranie wszystkie możliwe scenie znakomicie. W dodatku oto jeszcze jeden przykład. Z tymi możliwościami wzrasta DIGISTUDIO bardziej zwykłych tradycyjnych i cyfrowych slajdów.
Każdy pokaz może pokazać zdjęcia. Pokaż tekst wyraźnie wygląda inaczej. Ale tylko z tekstem, pokaz slajdów, również w przypadku rozpatrzenia trzeciego staje się użyteczne. Jeśli chcesz oddać dysk swoje wrażenia z wakacji, tekst jest неотчуждаемым, na przykład w postaci napisów. Ale i pragnienie, aby pokazać tytuły i интертитры z różnych projektowaniem graficznym, jest legalne. Lub jak jeden dostaje, na przykład, legendy, wiersz lub po prostu rozdział z podróży, pamiętnik przesunęła show. DIGISTUDIO oferuje wyjątkowe i eleganckie rozwiązania. Ale DIGISTUDIO oferuje jeszcze więcej w temacie tekst
.DIGISTUDIO - "obraz w obrazie"
Jak często daje motywem jeden lub więcej części obrazu, które może rozciągnąć pokaz slajdów jako niezależnych obrazów sztucznie i nie zostaw tak samo komunikacji. Na przykład, zamek i jego detali architektonicznych lub górskie pastwiska i owad lub pomnik przyrody i zarządu. DIGISTUDIO można określić najpierw główny rysunek, a następnie znikają w częściowe zdjęcia z rzędu w rozmiarze prawo, położenie i granice projekt. Naprawdę, funkcja ta idzie w kierunku Мультивидение show i przynosi zmiany i przesunięcia w pierwotnej sekwencji w formacie zdjęcia.
DIGISTUDIO - archiwum Zdjęć
jakie są wymagania, aby zdjęcia z archiwum? On musi wydać gotowi nazwać szufladami do zdjęć, należących razem. To powinno być możliwe, aby aktywować jeden kompleks w każdej sytuacji od razu. Konkretny wyszukiwanie obrazów, na przykład, "wieża Eiffla" powinno być możliwe. W końcu, musi być można nazwać zdjęcia szeregowe, szeregowo, jak na zwykłej prezentacji. Powinna być możliwość zapisywania archiwum na CD lub pendrive ' a i przywrócić go na innym komputerze w pełnym obwód osiągnięcie. Powinno być możliwe, aby połączyć zdjęcia z krótkimi i długimi opisami i pokazać opisami dodatkowo w związku ze zdjęciami. Wszystkie te wymagania ... i jeszcze trochę więcej wykonuje DIGISTUDIO - zdjęcia archiwum.
DIGISTUDIO i HDTV
telewizji HDTV otwiera nową, ekscytującą perspektywę dla klasycznego pokazu slajdów. DIGISTUDIO w rankingu 16:9 o wysokiej rozdzielczości гивс na nowoczesnym telewizji genialny obraz w komunikacji z laptopem. Dzięki programowi Adobe Flash można zapisać do DIGISTUDIO do maksymalnie wysokiej rozdzielczości 1920*1080 pikseli. Wszystkie animowane cechy DIGISTUDIO są dostępne w nieograniczonej graficznych odmianach, jak tytuł, napisy, napisy, grafiki, tekst, filmy i wideo. W dodatku mogą być stosowane również w trakcie prezentacji w związku z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej ponad 25 funkcji zarządzania. W DIGISTUDIO prezentacji mogą być wyświetlane z odtwarzaczem DVD. A z filmów to tylko kilka funkcji sterowania może, pozwoliło DIGISTUDIO prezentacja korzystanie z animowanego kursora pokazuje, interaktywną grafikę, listy z podglądem i funkcja wyszukiwania, przewijanie panoramy lub portret dokumentów, przechodząc w bardziej rozbudowanych tekstów, niewidoczne sterowanie dźwiękiem, celowe skacze obraz i wiele więcej. Oprócz produkcji wideo w wysokiej rozdzielczości, odtwarzacz DVD trwa kilka godzin. Jeśli tylko jedna osoba błąd w pisowni, aby naprawić lub pojedynczego obrazu musi być usunięty lub przesunięty, to taka procedura musi być powtórzona. W DIGISTUDIO prezentacji po każdej zmianie razu pliku wykonywalnego.
Publicznej prezentacji budowlane zastąpiony
cyfrowy klasycznych sanek. Nie więcej rozmycia rozszerzalności cieplnej materiału folii. Ani kurzu, ani zadrapań, blaknięcie kolorów. Żadnych zmian sklep slajdów, brak dżemu w projektor. Na miejscu wielu czasopism slajdów na jednej płycie CD lub DVD wystarczająco, który uruchamia się automatycznie, bez przygotowania i w którym można mnożyć i rozdać. DIGISTUDIO można całkowicie ukryć komputer Obrazu. Windows ekran robi się niewidzialny przed rozpoczęciem i po zakończeniu show. Niewidoczny regulacją głośności. Wyłączyć kursor myszy. Zamiast pracować z myszką i menu podręczne można pracować z klawiatury. Jest włączony lub wyłączony atrakcyjne specjalne kursor zamiast wskaźnika laserowego.
Dla Windows 7, 8/8.1, 10
-

DOWNLOAD
uploadgigPodobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 15  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler