Contacts Sync for Google Gmail 7.0.3 » ExSite PREMIUM
Contacts Sync for Google Gmail 7.0.3
Contacts Sync for Google Gmail 7.0.3
Contacts Sync for Google Gmail 7.0.3 | macOS | 9 mb

Synchronizacja kontaktów z Gmail pozwala szybko i łatwo synchronizację Gmail i Mac kontakty, tak, że możesz mieć dostęp do swojej bazy kontaktów, gdziekolwiek pójdziesz


Ta aplikacja wyróżnia się na tle konkurencji swoją niezawodnością, łatwością w użyciu, prędkością i z prawdziwym "2-way sync", co pozwala scalić zmiany wprowadzone do Gmaila i Mac kontakty.
Ma również duże znaczenie, to aplikacja synchronizuje grupy kontaktów z Google. Na przykład, możesz mieć swoje kontakty Gmail zorganizowane w grupy, takie jak "znajomi", "rodzina" i "koledzy". Po synchronizacji, mac grup będzie pasował do twojej grupy Gmail.
Z настраиваемостью, że ta aplikacja zapewnia, że może być używana na wiele kreatywnych sposobów. Na przykład, możesz zrobić kopię zapasową komputera Mac kontaktów można synchronizować kontakty iCloud, Gmail, lub można synchronizować tylko w jednym kierunku (na przykład Gmail na komputerze Mac).
: Pełna wersja - zawarte
10.13 pod systemem macOS lub nowszej wersji 64-bitowej
:

DOWNLOAD
uploadgigPodobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 21  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler